6. 12. 2010

Editace a uploady před dokončením

Editace a fotek byly dokončeny, zprovozňujeme záložní server na fotografie. Po dokončení editaci a uploady zpřístupníme. Očekávaný (ne garantovaný) termín 17.12.
Tomáš Macek


14 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den Tome ! Už asi rok nejdou uploadovat fotky... Myslite, ze fakt uz konecne toho 17.12 to bude OK ? Ono i kdyby do konce roku...?

Uz to bude teda v poradku ? A proc to tak hlouho trvalo ? Diky

Anonymní řekl(a)...

Když ne 17., těšil jsem se, že to bude vánoční dárek, možná bude novoroční (jsou-li programátoři z daleké Rusi), nebo to bude dárek k 1. výročí krachu - slovy prezidenta - nevim, opravdu nevim, jestli se někdy podaří FB znovu nahodit. Co myslíte? Vadí to ještě někomu jinému? Píše a poptává se taky někdo jiný? Tomáš Macek všechny příspěvky maže? Musí být opravdu nešťastnej, když má tak otravné fotografy, neschopné programátory, neodpovědné zaměstnance, to je na mašli. Tak s tím už Tomáši už konečně něco udělejte, pohněte, nebo snad dřív umřu.
V. Dluhoš

Tomáš Macek řekl(a)...

Vratislave, Vaše slova jsou i moje... co víc říct.

Tomáš

Anonymní řekl(a)...

Děkuju za odpověď, chtěl bych být "muška jenom zlatá" a podívat se, jak rekonstrukce FB pokračuje, takhle zvenku za celý už skoro rok není vidět skoro žádný pokrok. Ten SW fotobanky je snad větší než program na kosmické lety nebo řízení Zeměkoule.
Přeju všem zdraví a úspěchy v novém roce.
V. Dluhoš

Anonymní řekl(a)...

Prajem šťastný a príjemne prežitý Nový rok 2011 a dúfam, že aj úspešnejší v predaji fotografíí vo fotobanke. Ja som sa prihlásila pred rokom a ešte som nemala ani možnosť nejaký predaj uskutočniť, skôr než boly moje fotografie schválené, vypadla fotobanka, tak ešte raz dúfam, že budúci rok 2011 bude úspešnejší. Zdravím Mária.

Anonymní řekl(a)...

Zajímalo by mě, jestli jsem sám komu vadí že už dávno prodané fotky i na trvale výhradní licenci, jsou na fotobance znovu k prodeji, protože k čemu pak je dobrý seminář "Autorský zákon a jeho praktické aplikace".

Tomáš Macek řekl(a)...

Anonymni: ackoli anonymni komentare nezverejnujeme, tento je natolik zavazny, ze delam vyjimku. Pokud vite o jakekoli fotce, kterou jste prodal vyhradne, prosim poslete jeji cislo a okamzite ji smazeme z nabidky. Zatim se to tykalo dvou otek, u kterych nas prim fotografove upozornili.
Diky,
Tomas Macek

Anonymní řekl(a)...

FB byla moje první, na které jsem prodávala fotky.Nechápu, proč je tak dlouho nefunkční, to snad nemůže být jen neshopností manažera nebo programátorů. Pane Macek, jste ochoten řici, o co jde a zda opravdu máte v plánu FB zprovoznit a kdy? Jak to, že nemáte vliv na rychlost práce programátorů?
J.Kredbová

Anonymní řekl(a)...

Pane Macek, opravte mě, jestli se pletu, ale fotobanka prodává a za prodané fotky autorům neplatí? Zaplatí "někdy", potom, až se možná zprovozní?
Měla jsem s FB výborné zkušenosti, ale ted se mi na tom všem něco velmi nelíbí.
Děkuji za odpověd a doufám v lepší příští :-))) J. Kredbová

Tomáš Macek řekl(a)...

Paní Kredbová, fotobanka se programovala cca devět člověkoroků (tři lidé tři roky, plus pak průběžný vývoj dále). Teď se jí snažíme z velké části naprogramovat znovu s menším počtem programátorů. Kdybychom neměli v plánu fotobanku zprovoznit, tak jsme ji už dávno zavřeli a já bych měl opravdu dost času na jiné věci. Neříkám že jsem o tom ale na začátku nepřemýšlel, vypadalo to beznadějně.

Tomáš

Anonymní řekl(a)...

Mácha.
Neprodal jsem tu nikdy nic, ani jsem nečekal, ale bral jsem to trochu jako zálohu, a ejhle? :-). Všichni furt předělávaj svý servery (MySpace, Bandzone, a k horšímu, podle mého soudu), tady asi to neklaplo vůbec. Škoda.
Přeju štěstí při nahazování.
M

Tomáš Macek řekl(a)...

Dobry den,

ke dnesnimu dni odesly všechny reklamovane platby do vypadku fotobanky, prosim o provereni v prubehu pristiho tydne.

Hezky novy rok 2011,

Tomas Macek
FotoBanka.cz

Tomáš Macek řekl(a)...

To M:
fotky jsou na svém místě, přišli jsme o data popisů, prodejů, ...
Tom

Anonymní řekl(a)...

Tak to vypadá, že má FB celozávodní dovolenou...
V.D.